PERSONEL ŻŁOBKA

 

  1. Dorota Biernat- Dyrektor

 

2.Danuta Milian

Ukończyła Studium Nauczycielskie we Wrocławiu-wychowanie przedszkolne. Jest osobą pogodną, otwartą , ceniącą szczerość… a to wszystko daje jej praca z dzieciaczkami 🙂


3. Aneta Gregorczyk

Ukończyła studium o kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Lubi pracę z dziećmi, która daje jej dużo przyjemności i satysfakcji i nie chciałaby zamienić jej na żadną inną.

4. Katarzyna Łucka

Z wykształcenia pedagog. Praca z maluchami przynosi jej dużo satysfakcji mimo tego, że nie jest łatwa…….. jednak obserwowanie  “naszych maluchów,, i ich postępów motywuje Kasię do dalszej pracy i często dodaje sił.

5. Milena Jasińska

Pracuje na stanowisku pomoc techniczna.  Otwarta, pogodna, kocha pracę z dziećmi. Jest w trakcie kursu opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym.  Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyła w Przedszkolu Samorządowym w Miliczu.

6. Agnieszka Melnyk-Dmello

Ma 34 lata i jest mamą 3 dzieci. Posiada kwalifikacje kucharza małej gastronomii. Jej pasją jest kuchnia i gotowanie dla innych dlatego
pracuje w naszej żłobkowej kuchni. Agnieszka ciągle się uśmiecha i próbuje zarażać uśmiechem innych.
 
 
7. Justyna Dudek
 

Pracuje na stanowisku opiekun. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym oraz Studium Ekonomiczne. Strażak kierowca w Ochotniczej Straży pożarnej w Potaszni.

8. Katarzyna Jakubowska
 
 
Lubi pracę z dziećmi, gdyż każdy dzień jest inny. Uwielbia obserwować jak małe dzieci robią wielkie postępy. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym, jest Trenerem Sensoplastyki 1 stopnia. Nieustannie pogłębia swoje kwalifikacje w pracy z dziećmi.
 
 
9. Ewelina Stankiewicz
 
Jest mamą dwóch chłopców. Praca w żłobku od zawsze była jej  marzeniem. Kocha dzieci za szczerość i wrażliwość. Każdy dzień pokazuje jak szybko się uczą i jak potrafią zaskakiwać nas dorosłych. Ukończył kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Planuje stale podnosić swoje kwalifikacje.
 

.