PERSONEL ŻŁOBKA

Dorota Biernat – dyrektor Publicznego Żłobka w Miliczu

 

 

 

 

 

 

Danuta Milian

Ukończyła Studium Nauczycielskie we Wrocławiu-wychowanie przedszkolne. Jest osobą pogodną, otwartą , ceniącą szczerość… a to wszystko daje jej praca z dzieciaczkami 🙂

Aneta Gregorczyk

Ukończyła studium o kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Lubi pracę z dziećmi, która daje jej dużo przyjemności i satysfakcji i nie chciałaby zamienić jej na żadną inną.

Milena Jasińska

Pracuję na stanowisku opiekunka dziecięca, jest pogodna, kochająca pracę z dziećmi, która daje wiele radości. Ukończyła kurs opiekunka dziecięcej oraz posiada doświadczenie, które zdobyła w Przedszkolu Samorządowym w Miliczu, a w przyszłości nadal chce podnosić swoje kwalifikacje.

 

Agnieszka Melnyk-Dmello

Ma 34 lata i jest mamą 3 dzieci. Posiada kwalifikacje kucharza małej gastronomii. Jej pasją jest kuchnia i gotowanie dla innych dlatego pracuje w naszej żłobkowej kuchni. Agnieszka ciągle się uśmiecha i próbuje zarażać uśmiechem innych.

Justyna Dudek

Pracuje na stanowisku opiekun. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym oraz Studium Ekonomiczne. Strażak kierowca w Ochotniczej Straży pożarnej w Potaszni

Katarzyna Jakubowska

Lubi pracę z dziećmi, gdyż każdy dzień jest inny. Uwielbia obserwować jak małe dzieci robią wielkie postępy. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub klubie dziecięcym, jest Trenerem Sensoplastyki 1 stopnia. Nieustannie pogłębia swoje kwalifikacje w pracy z dziećmi.

Agnieszka Gmur

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą, lubi pracę z dziećmi, która każdego dnia przynosi jej dużo satysfakcji

Katarzyna Łucka

Ukończyła WSH w Lesznie na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna. Lubi swoją pracę zawodową, która daje jej wielką satysfakcję. Jest pogodną, empatyczną i kontaktową osobą. W dalszym ciągu pogłębia swoje kwalifikacje.

Magdalena Tokarz

Mama dwójki dzieci. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku. Jest osobą radosną, życzliwą i komunikatywną

Tatiana Kowalska

Pracuje na stanowisku pomoc techniczna. Otwarta, pogodna, uśmiechnięta, uwielbia pracę z dziećmi, która daje mnóstwo satysfakcji. Doświadczenie zdobyła w Przedszkolu Samorządowym w Miliczu.